O nas
Czy istnieje idealny kubek reklamowy?

To pytanie pomaga nam od 17 lat rozwijać się i wdrażać najnowsze rozwiązania dla naszych Klientów. Jako jeden z wiodących producentów w Polsce jesteśmy przekonani, że doskonale zaprojektowana i wyprodukowana ceramika reklamowa prowadzi naszych Klientów do spektakularnych osiągnięć i sukcesów. Jesteśmy dostawcą, który rozumie potrzeby współczesnych marek oraz istotę oddziaływania upominku reklamowego na grupę docelową. Setki zleceń dostarczanych do ponad 20 krajów rocznie, to przede wszystkim efekt pasji i determinacji w dążeniu do popularyzacji kubka jako doskonałego nośnika reklamowego. 

Wartości
Co jest dla nas najważniejsze?

Tworzymy produkty wysokiej jakości, bo wierzymy że są gwarancją najniższych kosztów i najwyższej skuteczności w swojej grupie budżetowej. Nowoczesny park maszynowy oraz zespół zgranych specjalistów to rdzeń działalności naszej firmy. Nie boimy się trudnych wyzwań, bo to one wyznaczają kierunek rozwoju naszej branży. Niniejszą stronę prezentujemy z dumą bo wiemy, że jest podsumowaniem naszego wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy na temat ceramiki reklamowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z technikami zdobienia i obszernym asortymentem produktów stworzonym dla najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego warto wybrać nasze kubki?

Od początku do końca

Jesteśmy dostawcą, który towarzyszy Klientowi na każdym etapie produkcji.

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb

Jakość, terminowość i elastyczność to ważne dla nas kryteria.

dice pl

Gwarancja zadowolenia

Doskonale przygotowana oferta i miła, profesjonalna obsługa są gwarancją doskonale wykonanego zlecenia.

Nie boimy się wyzwań

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, chętnie podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń wraz z realizacjami indywidualnymi.