Mapa dystrybucji

Nasza polityka sprzedaży oparta jest na budowie relacji biznesowych przede wszystkim z agencjami reklamowymi i dystrybutorami upominków reklamowych na terenie całej Europy. Wspólne zaangażowanie w procesie identyfikacji potrzeb na ceramikę reklamową i sprawna realizacja zamówień na rzecz klienta końcowego pozwolają naszym partnerom co roku odnosić sukcesy w ponad 20 krajach.

Nasza polityka polega na preferencyjnym obsługiwaniu firm z branży reklamowej, przez co każdy pośrednik może być pewien otrzymania najkorzystniejszych warunków oraz gwarancji bezpieczeństwa swoich interesów. Oficjalnie potwierdzamy, że nie pozyskujemy samodzielnie klientów końcowych. Dla naszych partnerów świadczymy profesjonalną obsługę każdego zlecenia, doradzamy najlepsze rozwiązania oraz dostarczamy niezbędne narzędzia do dystrybucji naszych produktów. Wszystko dzieje się w możliwie najszybszym czasie, tak aby nasz dystrybutor i klient końcowy byli w pełni zadowoleni i chętni do dalszej współpracy.

Jeśli reprezentujesz agencję reklamową lub dystrybutora upominków reklamowych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Drodzy klienci, pomimo szalejących cen na rynku w roku 2021 zwiększyliśmy stany magazynowe na topowe kubki, aby jak najdłużej uniknąć podwyżek. Ostrzegamy jednak, że część oferty nieuchronnie podrożeje. Prosimy o potwierdzanie ofert z działem handlowym od 01.03.2021. Za problemy przepraszamy.