O firmie

Produkty, które wytwarzamy od ponad 20 lat są najlepszą wizytówką naszych wartości. Stanowią one fundament prowadzonej działalności oraz drogowskaz do rzetelnego postępowania dla naszych obecnych i przyszłych pracowników. A wszystko rozpoczęło się w 2002r. kiedy to odkryliśmy jak bezkonkurencyjnym nośnikiem marketingowym potrafi być kubek z nadrukiem. Z biegiem lat, rozwinęliśmy tę pasję zdobywając unikatową wiedzę na temat nowoczesnych technik zdobienia ceramiki i porcelany.
Równolegle dbaliśmy o to, aby oferta produktowa była bogata, urozmaicona i dopasowana do budżetów naszych Partnerów. Dzięki temu nasi Klienci z łatwością wybierają najlepiej oddające ducha marki produkty i techniki zdobienia. Unikatowe kolekcje produktów o różnorakich wykończeniach i kształtach pozwalają w sposób naturalny zyskać sympatię wśród użytkowników.
Współpracujemy z setkami agencji reklamowych na terenie Polski oraz wieloma dystrybutorami w Europie. Dzięki tym sukcesom głęboko wierzymy, że nasza specjalistyczna branża ma ogromny potencjał rozwojowy oraz szansę na budowanie pozytywnego i przyjaznego środowisku wizerunku produktów i marek.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Doświadczenie

Od ponad 20 lat zdobimy ceramikę reklamową, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w branży ceramiki reklamowej.

Elastyczność

Jesteśmy dostawcą, który potrafi dostosować się do oczekiwań każdego Klienta.

Satysfakcja

Dzięki specjalistycznej, fachowej obsłudze i wieloletniemu doświadczeniu, Klient otrzymuje od Nas gwarancję satysfakcji.

Profesjonalizm

Stanowimy zespół ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży ceramiki reklamowej.

Jakość

Gwarancja jakości jest fundamentem naszej działalności.

Terminowość

Płynna i skuteczna komunikacja podczas realizacji zamówienia pozwala nam na terminową i szybką realizację zleceń.